Gofio La Pina

Webová stránka značky: Gofio La Pina

Gofio La Piña

 

Gofio La Piña je jedným z výrobcov gofio múky na Kanárskych ostrovoch. Spoločnosť bola založená v roku 1957 a sídli na ostrove Gran Canaria.

Z ponuky gofio la Pina sme vybrali niekoľko druhov gofia, ktoré sa líšia stupňom praženia, tak použitými druhy obilnín. Ponúkame kukuričné a pšeničné gofio a ďalej zmesi obilnín, miešané (kukurica a pšenica) a multi-cereálne (kukurica, pšenica, jačmeň a ovos).

Veríme, že si vyberiete aj VY.

Gofio pre děti
Kukuričné gofio
€2,90

KUKURIČNÉ GOFIO Kukuričné gofio je takmer unikátný produkt na slovenskom trhu. Jedná sa o tradičnú múku z Kanárskych ostrovov, ktorá sa ale na rozdiel od našej múky dá použiť nielen na pečenie.

Momentálne nedostupné 
Kód: 44/GOF
Miechané gofio
Miechané gofio
€2,90

Miechané gofio Multicereálne gofio je vyrobené z celých zŕn štyroch rôznych obilnín. Ide o zmes kukurica, pšenica, ovsa a jačmeňa. Tento druh gofia zaujímavým spôsobom spestrí váš jedálniček. Dodá jedinečnú chuť múčnikom i kašu na raňajky. Je to celozrnný výrobok, takže je skvelé aj ako zdroj rôznych živín.

Momentálne nedostupné 
Kód: 53/MIE
Pšeničné gofio
Pšeničné gofio
€2,90

Pšeničné gofio Pšeničné gofio je tradičným výrobkom z Kanárských ostrovu, ktorá sa narozdiel od nasej múky dá použiť nielen na pečenie

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 60
3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom